See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herverpakkingstoestel apotheek
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van een Pentapack herverpakkingstoestel. Pentapack is de enige leverancier van een thermovorm (her)verpakkingstoestel voor eenheidsdosering, voor het verpakken van orale vaste producten zoals, maar niet beperkt tot, capsules, tabletten, staaftabletten en suppo’s met een bijkomende mogelijkheid om vloeistoffen te verpakken met hetzelfde toestel.
Interne Kennung: AZD_25_166
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZD_25_166 - 1
Interne Kennung: 1