See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Szepietowo i jednostek organizacyjnych Gminy Szepietowo w okresie 01.01.2025 r. – 31.12.2025 r.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Gminy Szepietowo oraz jednostek organizacyjnych Gminy Szepietowo, tj. 1. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, ul. 1 Maja 2, 18210 Szepietowo 2. Szkoła Podstawowa im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Dąbrówce Kościelnej, Dąbrówka Kościelna 35, 18210 Szepietowo 3. Szkoła Podstawowa Wojny-Krupy, Wojny Krupy 11, 18210 Szepietowo 4. Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania, ul. Lipowa 1, 18210 Szepietowo 5. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 1go Maja 25B, 18210 Szepietowo 6. Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, ul. Sienkiewicza 52, 18210 Szepietowo.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb Gminy Szepietowo oraz jednostek organizacyjnych Gminy Szepietowo, tj. 1. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, ul. 1 Maja 2, 18210 Szepietowo 2. Szkoła Podstawowa im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Dąbrówce Kościelnej, Dąbrówka Kościelna 35, 18210 Szepietowo 3. Szkoła Podstawowa Wojny-Krupy, Wojny Krupy 11, 18210 Szepietowo 4. Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania, ul. Lipowa 1, 18210 Szepietowo 5. Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 1go Maja 25B, 18210 Szepietowo 6. Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, ul. Sienkiewicza 52, 18210 Szepietowo
Menge: 1 053 768