2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy środków czystości wraz z dzierżawą systemu dozowania
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości wraz z dzierżawą systemu dozowania według poniższych części: Zadanie 1 - 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3 i 3a do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów (załącznik nr 3 i 3a), stanowiące integralną część SWZ. Miejsce wykonywania ww. dostaw – siedziba Zamawiającego przy ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu.Adres strony internetowej prowadzonego postępowania oraz strony, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_marciniak, https://platformazakupowa.pl/transakcja/1264806. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej „OpenNexus” https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_marciniak, https://platformazakupowa.pl/transakcja/1264806, zwanej dalej „Platforma zakupowa”. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie Platformy zakupowej. Wszelkie dokumenty sporządza się w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .pdf, .doc, .docx, .odt., .txt, .rtf, ze szczególnym wskazaniem na pdf. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę, oświadczenia, JEDZ pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez Wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 - od 1 lipca 2016 roku. Nanoszenie jakichkolwiek zmian w treści dokumentów po opatrzeniu ww. podpisem może skutkować naruszeniem integralności podpisu, a w konsekwencji skutkować odrzuceniem oferty. Przedmiotowe środki dowodowe w formie próbek Wykonawca składa do terminu składania ofert wskazanego w Rozdziale XVII pkt. 1 SWZ. Zgodnie z art. 65 ust. 2 ustawy Pzp próbki składane są za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 1041 ze zm.), osobiście lub za pośrednictwem posłańca, zgodnie z Rozdziałem XVII SWZ. CPV dodatkowe 796320003 Szkolenie pracowników, CPV uzupełniające PA02-Dzierżawa. Sygnatura postępowania (Wewnętrzny identyfikator) EZ/034/108-ET/26.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse, 33711900 Seife, 33922000 Leichentransportsäcke, 30192800 Selbstklebende Etiketten, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 39525810 Poliertücher, 39514200 Trockentücher, 33763000 Papierhandtücher, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 39514100 Handtücher, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 18141000 Arbeitshandschuhe, 15871110 Essig oder Ersatz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 1 – Preparat do maceratora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 2 – Mydło w płynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33711900 Seife
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 3 – Mydło w pianie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 4 – Wyroby foliowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33922000 Leichentransportsäcke, 30192800 Selbstklebende Etiketten
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 5 – Mopy, stelaże i kije do mopów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 6 – Czyściwa i ścierki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39525810 Poliertücher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39514200 Trockentücher
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości wraz z dzierżawą systemu dozowania według poniższej części: Zadanie 7 – Ręczniki papierowe w roli wraz z systemem dozowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3a do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3a) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 8 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 i § 4 wzoru umowy. CPV uzupełniające: PA02-0 dzierżawa; CPV dodatkowe: 79632000-3 Szkolenie pracowników.
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0008
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości wraz z dzierżawą systemu dozowania według poniższe części: Zadanie 8 – Ręczniki papierowe w bindzie wraz z systemem dozowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3a do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3a) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 8 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 i § 4 wzoru umowy. CPV uzupełniające: PA02-0 dzierżawa; CPV dodatkowe: 79632000-3 Szkolenie pracowników.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 9 – Papier toaletowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 10 – Artykuły higieniczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39514100 Handtücher
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości, według poniższej części: Zadanie 11 - Środki do ręcznego sprzątania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy (załącznik nr 3) stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). Okres obowiązywania umowy wynosi 24 miesiące licząc od dnia zawarcia umowy, zgodnie z § 7 wzoru umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie § 3 wzoru umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 15871110 Essig oder Ersatz