See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń i audytu w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej.
Beschreibung: Dostawa sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń i audytu w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Zakup finansowany jest z inwestycji D1.1.2: "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia", w ramach Krajowego Programu Odbudowy.
Interne Kennung: IT2/557/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Rozbudowa funkcjonalności wytwarzania EDM przez system HIS o dokumenty leczenia stomatologicznego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa funkcjonalności wytwarzania EDM przez system HIS o dokumenty leczenia stomatologicznego, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Rozbudowa funkcjonalności wytwarzania EDM przez system HIS o dokumenty medycyny pracy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa funkcjonalności wytwarzania EDM przez system HIS o dokumenty medycyny pracy, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Serwer zarządzania integracjami zewnętrznymi dla systemu HIS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Serwer zarządzania integracjami zewnętrznymi dla systemu HIS, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Moduł integracji systemu HIS z IKP w zakresie recept z IKP
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Moduł integracji systemu HIS z IKP w zakresie recept z IKP, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Moduł integracji systemu HIS z SIMP - UDAR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Moduł integracji systemu HIS z SIMP - UDAR, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Rozbudowa zakresu integracji z platformą P1 o nowe wzorów dokumentów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa zakresu integracji z platformą P1 o nowe wzorów dokumentów, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Rozbudowa zakresu integracji z platformą P1 o dokumenty analiz laboratoryjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa zakresu integracji z platformą P1 o dokumenty analiz laboratoryjnych, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - System zarządzania bazą danych dla systemu HIS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. System zarządzania bazą danych dla systemu HIS, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Przeniesienie systemu PACS do nowego środowiska przetwarzania danych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Przeniesienie systemu PACS do nowego środowiska przetwarzania danych, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Rozbudowa zakresu integracji systemu PACS z urządzeniami obrazowania medycznego o 5 aparatów USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa zakresu integracji systemu PACS z urządzeniami obrazowania medycznego o 5 aparatów USG, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - System digitalizacji kart informacyjnych z leczenia szpitalnego z indeksacją na platformie P1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. System digitalizacji kart informacyjnych z leczenia szpitalnego z indeksacją na platformie P1, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Przełączniki dystrybucji końcowej transmisji danych wraz z segmentacja sieci
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Przełączniki dystrybucji końcowej transmisji danych wraz z segmentacja sieci, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - System operacyjny dla serwera przetwarzania danych, Licencje dostępowe do Systemu Operacyjnego serwera przetwarzania danych, Licencje dostępowe zdalnego dostępu do systemu operacyjnego serwera przetwarzania danych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. System operacyjny dla serwera przetwarzania danych, Licencje dostępowe do Systemu Operacyjnego serwera przetwarzania danych, Licencje dostępowe zdalnego dostępu do systemu operacyjnego serwera przetwarzania danych, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Integracja systemu informatycznego szpitala z platformą usług inteligentnych (PUI)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Integracja systemu informatycznego szpitala z platformą usług inteligentnych (PUI), zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Rozbudowa funkcjonalności HIS o akwizycję danych pacjentów w zakresie składania oświadczeń, stacje robocze akwizycji danych pacjentów w zakresie składania oświadczeń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Rozbudowa funkcjonalności HIS o akwizycję danych pacjentów w zakresie składania oświadczeń, stacje robocze akwizycji danych pacjentów w zakresie składania oświadczeń, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Szkolenia personelu w zakresie cyberbezpieczeństwa i Audyt bezpieczeństwa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie szkolenia personelu w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz audytu bezpieczeństwa w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. Szkolenia personelu w zakresie cyberbezpieczeństwa i Audyt bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności.
Interne Kennung: Zadanie 16
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80420000 E-Learning
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - System SIEM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: transformacja cyfrowa SPZOZ w Siedlcach w zakresie gromadzenia i przetwarzania danych medycznych, ucyfrowienia dokumentacji medycznej, cyberbezpieczeństwa i analiz wspomaganych w działalności leczniczej. System SIEM, zgodnie z wymaganiami i zakresem funkcjonalności zawartymi w Załączniku nr 4 - Minimalne wymagania, zakres funkcjonalności
Interne Kennung: Zadanie 17