2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak Omgevingsdienst Brabant Noord (ODBN)
Beschreibung: Door middel van deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst zorgen voor een hygiënische- en schone werkomgeving in het kantoorpand van ODBN waarbij de medewerkers zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. De overeenkomst bestaat uit de schoonmaak van het kantoor van ODBN. De werkzaamheden vormen een logisch samenhangend geheel en om deze reden is er geen sprake van een samenvoeging. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2025.
Interne Kennung: Bizob-2024-ODB-JRI-00367
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000