223740-2026 - Wettbewerb
Polen – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-a-00, 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec". Przedmiot zamówienia został podzielony na części: część 1 – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy zbiornika bocznego przy cieku wodnym o pojemności 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.01; część 2 – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy zbiornika bocznego przy rzece Piszczanka o pojemności 1350 m3 budowa trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na rzece oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą rzeki. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.02. Każde zadanie (numer zadania) w ramach części zamówienia należy traktować indywidualnie i sporządzić dla niego oddzielną, kompletną dokumentację projektową. Przedmiot zamówienia podzielono na następujące etapy (dla każdego z pakietów): etap I - koncepcja rozwiązań projektowych - przedstawienie wariantów (minimum dwóch) rozwiązań projektowych wraz z wstępnym oszacowaniem kosztów, wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej, etap II - wykonanie kompletnej dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę lub potwierdzeniem braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do złożonego zgłoszenia robót. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Międzyrzec, Leśnictwo Sokule i Leśnictwo Przyłuki.
Interne KennungS.270.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71313440 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3 - budowa zbiornika bocznego przy cieku wodnym w Leśnictwie Sokule.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-a-00, 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych MRN3 (kontynuacja)" na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec. Budowa na terenie Leśnictwa Sokule zbiornika bocznego przy cieku wodnym o poj. 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.01.
Interne KennungS.270.3.2026 - Sokule
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych w Nadleśnictwie Międzyrzec w ramach projektu MRN3 - budowa zbiornika bocznego przy cieku wodnym w Leśnictwie Przyłuki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i ostatecznych pozwoleń na budowę niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych dla zadania „Budowa zbiorników bocznych przy ciekach wodnych w Leśnictwie Sokule, oddz. 123-g-00 oraz w Leśnictwie Przyłuki, oddz. 7-b-00” realizowanego w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych MRN3 (kontynuacja)" na terenie Nadleśnictwa Międzyrzec. Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowa na terenie Leśnictwa Przyłuki zbiornika bocznego przy cieku wodnym o poj. 1350 m3 wraz z budową trzech małych budowli hydrotechnicznych służących spowolnieniu odpływu wody (stopień lub budowla piętrząca na cieku oraz dwie zastawki zbiornika bocznego); zbiornik zasilany wodą cieku. Zbiornik będzie także służył jako ujęcie wody dla celów ppoż. Numer Zadania 05-14-1.1.02.
Interne KennungS.270.3.2026 - Przyłuki