See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa programów lekowych, leków onkologicznych i wyrobów medycznych do przygotowywania leków cytotoksycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa programów lekowych, leków onkologicznych i wyrobów medycznych do przygotowywania leków cytotoksycznych w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i Umowy – Formularz asortymentowo-cenowy, który stanowi integralną część SWZ.
Interne Kennung: MSS-DN-ZPP-26-10/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył krótszy termin składania ofert niż 35 dni lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320) tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: […] 2) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający uzasadnia zastosowanie skróconych terminów w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę leków cytotoksycznych. Przedmiot zamówienia obejmuje produkty lecznicze stosowane w leczeniu onkologicznym, których zapewnienie jest niezbędne dla realizacji świadczeń zdrowotnych oraz zachowania ciągłości terapii pacjentów. Brak ciągłości dostaw tych produktów mógłby doprowadzić do przerwania leczenia oraz zagrożenia dla zdrowia i życia pacjentów. W związku z powyższym przeprowadzenie postępowania z zachowaniem standardowych terminów określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych mogłoby uniemożliwić zawarcie nowej umowy przed upływem terminu obowiązywania dotychczasowych umów. Zastosowanie skróconych terminów jest zatem uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia oraz koniecznością zapewnienia ciągłości dostaw leków cytotoksycznych wykorzystywanych w terapii pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: BICALUTAMID TAB.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2 zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3 ZAMÓWIENIA
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4 zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5 zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6 zamówienia - CYTOSTATYKI
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: 7 część zamówienia – FULVESTRANT
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: 8 część zamówienia poz. 1 - 2 CAPECITABINA
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: 9 część zamówienia ENTECAVIR
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: 10 część zamówienia poz. 1 – TUBERCULIC VACCINE
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: 11 część zamówienia poz. 1 – 3 LEKI
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: 12 część zamówienia poz. 1 – 2 PEMETREXED
Los: LOT-0013
Titel: Część 13
Beschreibung: 13 część zamówienia poz. 1 VINORELBINE
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: 14 część zamówienia poz. 1 – TENOFOVIR
Los: LOT-0015
Titel: Część 15
Beschreibung: 15 część zamówienia poz. 1 – CYTOSTATYKI
Los: LOT-0016
Titel: Część 16
Beschreibung: 16 część zamówienia poz. 1 – 2 CYTOSTATYKI
Los: LOT-0017
Titel: Część 17
Beschreibung: 17 część zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Część 18
Beschreibung: 18 część zamówienia poz. 1 DOXORUBICIN
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: 19 część zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: 20 część zamówienia
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: 21 część zamówienia
Los: LOT-0022
Titel: Część 22
Beschreibung: 22 część zamówienia - Filgrastym
Los: LOT-0023
Titel: Część 23
Beschreibung: 23 część zamówienia - płyny infuzyjne - worek wysokopojemnościowy do przygotowywania leków cytotoksycznych
Los: LOT-0024
Titel: Część 24
Beschreibung: 24 część zamówienia poz. 1 –2 CETUXIMAB
Los: LOT-0025
Titel: Część 25
Beschreibung: 25 część zamówienia poz. 1 TRASTUZUMAB
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Beschreibung: 26 część zamówienia poz. 1 – 2 NIVOLUMAB
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: 27 część zamówienia
Los: LOT-0028
Titel: Część 28
Beschreibung: 28 część zamówienia poz. 1 – 2 AFLIBERCEPT
Los: LOT-0029
Titel: Część 29
Beschreibung: 29 część zamówienia poz. 1 – GLECAPREVIRUM + PIBRENTASIVRUM
Los: LOT-0030
Titel: Część 30
Beschreibung: 30 część zamówienia Pakiet onkologiczny przygotowanie, podaż ochrona osobista
Los: LOT-0031
Titel: Część 31
Beschreibung: 31 część zamówienia
Los: LOT-0032
Titel: Część 32
Beschreibung: 32 część zamówienia - Calcium folinate
Los: LOT-0033
Titel: Część 33
Beschreibung: 33 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0034
Titel: Część 34
Beschreibung: 34 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0035
Titel: Część 35
Beschreibung: 35 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0036
Titel: Część 36
Beschreibung: 36 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0037
Titel: Część 37
Beschreibung: 37 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0038
Titel: Część 38
Beschreibung: 38 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0039
Titel: Część 39
Beschreibung: 39 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0040
Titel: Część 40
Beschreibung: 40 część zamówienia - CYTOSTATYK
Los: LOT-0041
Titel: Część 41
Beschreibung: 41 część zamówienia poz. 1 - DARBEPOETYNA ALFA
Los: LOT-0042
Titel: Część 42
Beschreibung: 42 część zamówienia
Los: LOT-0043
Titel: Część 43
Beschreibung: 43 część zamówienia
Los: LOT-0044
Titel: Część 44
Beschreibung: 44 część zamówienia
Los: LOT-0045
Titel: Część 45
Beschreibung: 45 część zamówienia
Los: LOT-0046
Titel: Część 46
Beschreibung: 46 część zamówienia
Los: LOT-0047
Titel: Część 47
Beschreibung: 47 część zamówienia
Los: LOT-0048
Titel: Część 48
Beschreibung: 48 część zamówienia
Los: LOT-0049
Titel: Część 49
Beschreibung: 49 część zamówienia
Los: LOT-0050
Titel: Część 50
Beschreibung: 50 część zamówienia
Los: LOT-0051
Titel: Część 51
Beschreibung: 51 część zamówienia
Los: LOT-0052
Titel: Część 52
Beschreibung: 52 część zamówienia
Los: LOT-0053
Titel: Część 53
Beschreibung: 53 część zamówienia
Los: LOT-0054
Titel: Część 54
Beschreibung: 54 część zamówienia
Los: LOT-0055
Titel: Część 55
Beschreibung: 55 część zamówienia
Los: LOT-0056
Titel: Część 56
Beschreibung: 56 część zamówienia
Los: LOT-0057
Titel: Część 57
Beschreibung: 57 część zamówienia
Los: LOT-0058
Titel: Część 58
Beschreibung: 58 część zamówienia
Los: LOT-0059
Titel: Część 59
Beschreibung: 59 część zamówienia
Los: LOT-0060
Titel: Część 60
Beschreibung: 60 część zamówienia- płyny infuzyjne worek lub butelka
Los: LOT-0061
Titel: Część 61
Beschreibung: 61 część zamówienia
Los: LOT-0062
Titel: Część 62
Beschreibung: 62 część zamówienia
Los: LOT-0063
Titel: Część 63
Beschreibung: 63 część zamówienia
Los: LOT-0064
Titel: Część 64
Beschreibung: 64 część zamówienia