223772-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Diverse Konstruktionen – Kalová koncovka ČOV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKalová koncovka ČOV
BeschreibungInstalace zařízení pro strojní odvodnění kalu, instalace nového podávacího čerpadla kalu a využití stávajícího dopravníku vylisovaného kalu, na čistírně odpadních vod ve městě Miroslav, okres Znojmo, Jihomoravský kraj. Stavba se nachází přímo v areálu stávající ČOV, nové technologické objekty budou navazovat na objekty stávající. Stavba je umístěna pouze v provozní budově a armaturní šachtě na pozemku parc.č. 2585/8 a 2585/6 v k.ú. Miroslav (695378).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKalová koncovka ČOV Miroslav
Interne Kennung1/2026