See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów elektrycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 samochodów elektrycznych. zamówienie jest podzielone na sześć części.
Vorherige Bekanntmachung: 584179-2024
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego osobowego 5-cio miejscowego samochodu elektrycznego cz. I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego osobowego 5-cio miejscowego samochodu elektrycznego
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 - część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa jednego osobowego 5-cio miejscowego samochodu elektrycznego - cz. II
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 - część II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa jednego osobowego 5-cio miejscowego samochodu elektrycznego -cz. III
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 -część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa jednego osobowo-dostawczego samochodu elektrycznego - cz. IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego osobowo-dostawczego samochodu elektrycznego
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 - część IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa jednego osobowo-dostawczego samochodu elektrycznego - cz. V
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 - część V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa jednego osobowego 8 lub 9-cio miejscowego samochodu elektrycznego - cz. VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego osobowego 8 lub 9-cio miejscowego samochodu elektrycznego
Interne Kennung: ZP.272.1.93.2024 - część VI