2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitalizační stanice pro přenos do PACS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a implementace stanic pro digitalizaci záznamů z endoskopických, ASKP a LAPARO věží a přenos těchto záznamů do systému PACS. Součástí veřejné zakázky je taktéž servisní podpora na 6 let.
Interne Kennung: ÚN 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32351100 Videomontageeinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a implementace stanic pro digitalizaci záznamů z endoskopických, ASKP a LAPARO věží a přenos těchto záznamů do systému PACS. Digitalizace obrazových záznamů z přístrojů bude řízena virtuálním serverem/servery, konfigurovanými na platformě zadavatele. Součástí veřejné zakázky je taktéž pozáruční servisní podpora na 6 let.