2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i uruchomienie sprzętu serwerowego oraz deduplikatora danych ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania – Wzmocnienie infrastruktury cyfrowej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach (wskaźniki D21G.R1 i D21G.R2).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup, dostawa i uruchomienie sprzętu serwerowego oraz deduplikatora danych ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania – Wzmocnienie infrastruktury cyfrowej w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach (wskaźniki D21G.R1 i D21G.R2), w zakresie: Pakiet nr 1 - Zakup, dostawa i uruchomienie nowej macierzy dyskowej [INFRA-DA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Pakiet nr 2 - Zakup z dostawą, wymianą oraz uruchomieniem dwóch przełączników SAN (klaster) [INFRA-SAN] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Pakiet nr 3 - Zakup, dostawa oraz uruchomienie dwóch sztuk serwerów kasetowych [INFRA-SRV-BLADES] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Pakiet nr 4 - Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych - zakup nowego deduplikatora danych [SEC-BKP-DD] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R2. Zamawiający wymaga, aby realizacja zamówienia była zgodna z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 czerwca 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 4a) – 4d) do SWZ.
Interne Kennung: IZP.2411.50.2026.JG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zakup, dostawa i uruchomienie nowej macierzy dyskowej [INFRA-DA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1.
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Zakup, dostawa i uruchomienie nowej macierzy dyskowej [INFRA-DA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4a) do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Zakup z dostawą, wymianą oraz uruchomieniem dwóch przełączników SAN (klaster) [INFRA-SAN] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1.
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Zakup z dostawą, wymianą oraz uruchomieniem dwóch przełączników SAN (klaster) [INFRA-SAN] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4b) do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zakup, dostawa oraz uruchomienie dwóch sztuk serwerów kasetowych [INFRA-SRV-BLADES] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1;
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Zakup, dostawa oraz uruchomienie dwóch sztuk serwerów kasetowych [INFRA-SRV-BLADES] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R1; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4c) do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych - zakup nowego deduplikatora danych [SEC-BKP-DD] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R2.
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Rozbudowa infrastruktury kopii zapasowych - zakup nowego deduplikatora danych [SEC-BKP-DD] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w ŚCO w ramach wskaźnika D21G.R2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4d) do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4