2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens de distributie en de bezorging van brieven, en verkiezingspost aan te besteden middels de openbare procedure en hiervoor een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel af te sluiten. De aanbestedende dienst heeft in 2024 circa 291.000 poststukken verstuurd. De aanbestedende dienst benadrukt dat deze aantallen ter indicatie van de inschrijver dienen. Vanwege toenemende digitalisering is het mogelijk dat de aantallen gedurende de looptijd van de raamovereenkomst zullen afnemen. Een opdrachtnemer kan op geen enkele wijze rechten ontlenen aan de aantallen. Evenmin kan een opdrachtnemer een minimale omzet binnen de raamovereenkomst claimen.
Interne Kennung: IV.100174
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Het bezorgen van geadresseerde post
Beschreibung: Opdrachtnemer zal voor bezorging van de niet aangetekende post, bulk- en partijenpost de volgende werkwijze hanteren: 1. De post wordt dagelijks opgehaald op de tijdstippen zoals genoemd in het Programma van Eisen, bijlage 7; 2. De te verzenden poststukken worden op basis van een “port betaald” sortering aangeboden. Daarnaast heeft de gemeente de mogelijkheid om grotere zendingen aan te bieden als partijpost.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Het bezorgen van ongeadresseerde post
Beschreibung: Dit betreft lokale post, binnen de gemeentegrenzen, die ongeadresseerd in een specifiek gebied moet worden bezorgd. Dit zijn bijvoorbeeld de zogenaamde bewonersbrieven. Ongeadresseerde post is naar inhoud onder te verdelen in drie soorten met de volgende servicekaders: • Een niet-urgente inhoud waardoor de bezorging is in te plannen: een overkomstduur van maximaal 96 uur met 2 bezorgdagen. • Spoed voor post met een urgente inhoud, die meestal gaan over zaken die een gemeente op korte termijn moet regelen en waarvan de bewoners hinder van kunnen ondervinden (zoals bijvoorbeeld noodreparaties in combinatie met wegafsluitingen): een overkomstduur van maximaal 12 uur met 6 bezorgdagen (ma t/m za). Deze impact kan zowel als gevolg van een gevaarlijke situatie (bijvoorbeeld het vrijkomen van asbest na een brand), als van sociale aard zijn (bijvoorbeeld onrust na een gebeurtenis in een wijk).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Het bezorgen van verkiezingspost
Beschreibung: Opdrachtnemer zal voor bezorging van de verkiezingspost de volgende werkwijze hanteren: 1. Verkiezingspost wordt rechtstreeks opgehaald bij de drukker; 2. Verkiezingspost wordt bezorgd op basis van onderstaande standaarden
Interne Kennung: 3