2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Duurzame Educatie
Beschreibung: Deze aanbesteding is in samenwerking met Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs op de markt gebracht en kan, op basis van een aanvullende uitvraag, worden ingezet voor meerdere scholen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000