223912-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Zimmer- und Tischlerarbeiten – „Šardice – Zpevnění střech pro FVE na obecních budovách: 1. NA BUDOVĚ KNIHOVNA A ZUŠ V ŠARDICÍCH 2. NA BUDOVĚ OU V ŠARDICÍCH 3. NA BUDOVĚ TRIBUNY FK V ŠARDICÍCH, VČETNĚ HROMOSVODU 4. NA BUDOVĚ ZŠ V ŠARDICÍCH “
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Šardice – Zpevnění střech pro FVE na obecních budovách: 1. NA BUDOVĚ KNIHOVNA A ZUŠ V ŠARDICÍCH 2. NA BUDOVĚ OU V ŠARDICÍCH 3. NA BUDOVĚ TRIBUNY FK V ŠARDICÍCH, VČETNĚ HROMOSVODU 4. NA BUDOVĚ ZŠ V ŠARDICÍCH “
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr dodavatele ZPEVNĚNÍ STŘECH PRO VYUŽITÍ silnoproudé elektroinstalace FVE s provozem pro vlastní spotřebu. FVE bude umístěna pouze na střechy stávajících objektů. 1) Objekt tribuny FK Šardice č.p.785 FV panely budou instalovány na střeše objektu na hliníkové či jiné konstrukci dle řešení dodavatele se sklonem a orientací, jako má střecha. Hromosvod – objekt bude chráněn před bleskem metodou valící se koule, a to jak vlastní objekt, tak i osvětlení na střeše tribuny. 2) Objekt ZUŠ Šardice č.p. 5 FV panely budou instalovány na konstrukci umístěné na střeše objektu. Přichycené budou přes střešní háky nebo kotevní šrouby s těsněním, které kopírují plánovaný sklon panelů dle sklonu střechy na její jihovýchodní orientaci. Instalováno bude celkem 22 ks FV panelů. 3) Objekt OÚ Šardice č.p. 601 FV panely budou instalovány na konstrukci umístěné na střeše objektu se sklonem jež kopíruje sklon střechy. Instalováno bude celkem 43 ks FV panelů. 4) Objekt ZŠ Šardice č.p. 521 FV panely budou instalovány na konstrukci umístěné na střeše objektu. Na šikmou střechu (taška) budou použity hliníkové konstrukce přichycené přes střešní háky nebo kotevní šrouby s těsněním, které kopírují plánovaný sklon panelů dle sklonu střechy na její jihovýchodní a jihozápadní orientaci. Instalováno bude celkem 80 ks FV panelů.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zhotovitel je povinen poskytovat součinnost s dodavatelem na montáž FVE. 2. Zhotovitel je povinen při realizaci díla dodržovat Princip DNSH – pravidla ochrany životního prostředí vyžadovaná při realizaci díla
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 45400000 Baufertigstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten