2. Verfahren
Verfahren
Titel: GENERÁLNÍ OBNOVA AREÁLŮ BC AV ČR, v. v. i. – PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE: MULTIFUNKČNÍ VĚDĚCKÝ OBJEKT E, AREÁL SÁDKY – S0 384
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (dále jen „PD“) pro odstranění stavby, pro povolení záměru,pro provedení záměru a pro výběr zhotovitele stavby), novostavby Multifunkčního vědeckého objektu E, Areál Sádky – SO 384 umístěného v areálu Biologického centra AV ČR, Na Sádkách č.p. 702/7, 370 05 České Budějovice, včetně zpracování PENB či PHPP (Passive House Planning Package), energetického posudku, zajištění vydání příslušných povolení záměru a odstranění stavby. Součástí bude i součinnost při výběru zhotovitele stavby a následný (autorský) dozor projektanta a další spolupráce po dokončení stavby.
Interne Kennung: VZ0244436
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (dále jen „PD“) pro odstranění stavby, pro povolení záměru,pro provedení záměru a pro výběr zhotovitele stavby), novostavby Multifunkčního vědeckého objektu E, Areál Sádky – SO 384 umístěného v areálu Biologického centra AV ČR, Na Sádkách č.p. 702/7, 370 05 České Budějovice, včetně zpracování PENB či PHPP (Passive House Planning Package), energetického posudku, zajištění vydání příslušných povolení záměru a odstranění stavby. Součástí bude i součinnost při výběru zhotovitele stavby a následný (autorský) dozor projektanta a další spolupráce po dokončení stavb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Návrhu smlouvy.