See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Płyny infuzyjne i przyrządy towarzyszące
Beschreibung: Część nr 1 - Płyny infuzyjne w opakowaniach plastikowych, z podwójnym niezależnym portem, bez PCV. Część nr 2 - Płyny infuzyjne w workach i butelkach. Część nr 3 - Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych, (Opakowanie plastikowe, stojące, z podwójnym, szczelnym zamknięciem, bez PCV, ze zwiększoną potencjalną pojemnością nie mniejszą niż 15%) i kompatybilne przyrządy do wielokrotnego pobierania. Część nr 4 - Płyny infuzyjne w butelkach plastikowych z dwoma jednakowymi portami. Część nr 5 - Płyny do przepłukiwań z precyzyjnym dozowaniem. Część nr 6 - Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych (worki z dwoma portami, bez PCV, ze zwiększoną pojemnością worka). Część nr 7 - Płyny infuzyjne specjalistyczne w opakowaniach plastikowych. Część nr 8 - Płyny infuzyjne specjalistyczne w workach lub butelkach. Część nr 9 - Roztwór płynnej żelatyny.
Vorherige Bekanntmachung: 722943-2025
Interne Kennung: TP.382.110.2025 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Płyny infuzyjne w opakowaniach plastikowych, z podwójnym niezależnym portem, bez PCV
Beschreibung: Płyny infuzyjne w opakowaniach plastikowych, z podwójnym niezależnym portem, bez PCV - 26 520 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: Płyny infuzyjne w workach i butelkach
Beschreibung: Płyny infuzyjne w workach i butelkach - 11 200 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych, (Opakowanie plastikowe,stojące, z podwójnym, szczelnym zamknięciem, bez PCV, ze zwiększoną potencjalną pojemnością nie mniejszą niż 15%) i kompatybilne przyrządy do wielokrotnego pobierania.
Beschreibung: Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych, (Opakowanie plastikowe,stojące, z podwójnym, szczelnym zamknięciem, bez PCV, ze zwiększoną potencjalną pojemnością nie mniejszą niż 15%) i kompatybilne przyrządy do wielokrotnego pobierania - 207 600 szt.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Płyny infuzyjne w butelkach plastikowych z dwoma jednakowymi portami.
Beschreibung: Płyny infuzyjne w butelkach plastikowych z dwoma jednakowymi portami - 3 860 szt.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Płyny do przepłukiwań, z precyzyjnym dozowaniem
Beschreibung: Płyny do przepłukiwań, z precyzyjnym dozowaniem - 7000 szt.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych (worki z dwoma portami, bez PCV, ze zwiększoną pojemnością worka)
Beschreibung: Płyny infuzyjne w opakowaniach specjalistycznych (worki z dwoma portami, bez PCV, ze zwiększoną pojemnością worka) - 15 600 szt.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Płyny infuzyjne specjalistyczne w opakowaniach plastikowych
Beschreibung: Płyny infuzyjne specjalistyczne w opakowaniach plastikowych - 4 500 szt.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Płyny infuzyjne specjalistyczne w workach lub butelkach
Beschreibung: Płyny infuzyjne specjalistyczne w workach lub butelkach - 9 440 szt.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Roztwory płynnej żelatyny
Beschreibung: Roztwory płynnej żelatyny - 2 500 szt.
Interne Kennung: Część nr 9