2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provider fietslease voor personeelsleden ZAS ziekenhuizen
Beschreibung: Inleiding Volgens de sectorale bepalingen vanuit de ziekenhuissector wil ZAS haar collega’s/medewerkers de mogelijkheid bieden om een fiets te leasen. Dit maakt deel uit van één van onze acties rond een breder mobiliteitsbeleid met bijhorend actieplan. Fietsleasing Het fietsleasing binnen onze sector dient te gebeuren vanuit de eindejaarspremie, zoals bepaald binnen de zorgsector. Het betreft een brutoloonruil, waardoor het voor onze medewerkers fiscaal interessant is. Belangrijke Opmerkingen Voor de zorgsector geldt een plafond van €12.000 om de eindejaarspremie te flexibiliseren. Dit betekent dat de totale brutoleaseprijs van de fiets niet hoger mag liggen dan €12.000. Organisatie ZAS is een uitdagende structuur van personeel en campussen. Onze 10.000 medewerkers zijn verspreid over verschillende campussen. Sinds onze fusie in 2024 zijn nog niet alle processen goed op elkaar afgestemd, en zetten wij als ziekenhuis nog stappen in de richting van personeelsbeleid en zorgstrategie. Vereisten voor de Leasingmaatschappij De complexiteit en omvang van onze organisatie zorgen ervoor dat ZAS op zoek is naar een leasingmaatschappij die de (bijna) volledige flow rond de fietsleasing kan opzetten. Gezien de huidige capaciteit bij HR willen wij zo weinig mogelijk betrokken zijn bij het fietsleasingtraject voor de individuele medewerkers. ZAS zoekt een partner die ons volledig kan ontzorgen voor het aspect van de fietsleasing. Integratie met SD-Worx ZAS werkt met het payroll systeem van SD _ Worx en zal in juni overschakelen naar het nieuwe Xtend 365. Voor de berekening van het budget van de individuele werknemers zullen we gebruik maken van de FIP-tool van SD _ Worx. Het reeds opgezet hebben van een naadloze integratie met de systemen van SD _ Worx maakt deel uit van de selectiecriteria. Oproep tot Aanbieders Voor het opzetten van de fietsleasing is ZAS op zoek naar een fietsleasingpartner.
Interne Kennung: PPP0GN-2587/5278/2025-2587
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2587 1_1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder