223974-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Dienstleistungen – Wynajem strzelnic cywilnych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem strzelnic cywilnych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
BeschreibungWynajem strzelnic cywilnych dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z Decyzją nr 15/szkol/SG WP Ministra Obrony Narodowej z dn. 08.09.2023 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Programu Szkoleń z Broni Strzeleckiej DU-7.0.8. wprowadzono do użytku w RON z dn. 02.01.2024 r. Nowy Program Strzelań z Broni strzeleckiej DU-7.0.8 i zgodnie z nowym programem strzelania oraz "Programie strzelań z Broni Strzeleckiej" oraz "Zbiorem ćwiczeń i strzelań dla WOT na 2025 r. Wynajęcia obiektów szkoleniowych niezbędnych w zasobach RON", strzelania na obiektach spoza RON można planować, gdy czas dojazdu przekracza jedną godzinę. Jednymi obiektami spełniajacymi powyższe wymagania są: Strzelnica Kąty Węgierskie oraz obiekty 1 WBPanc. niestety ww.obiekty nie są w stanie zabezpieczyć potrzeb szkoleniowych, co wynika z ich obłożenia i wykorzystywania przez inne jednostki wojskowe. Od 01.01.2024 r. jednostki wojskowe wchodzą w etap szkolenia specjalistycznego, wiąże się z tym konieczność wykonywania strzelań z broni zespołowej, a także realizacji kolejnych zestawów strzelań z broni indywidualnej, których prowadzenia zgodnie z wcześniej wskazanymi dokumentami jest mocno ograniczone lub niemożliwe. Procesu wdrażania w całych SZ znowelizowanych dokumentów w zakresie szkolenia ogniowego/strzeleckiego, a tym samym nowego PSBS, którego realizacja na strzelnicach garnizonowych jest niemożliwa. Dynamika planistyczna WOT oraz ciągłe dążenie do budowania potencjału osobowego powoduje, że nowe przedsięwzięcia szkoleniowe są planowane w skróconym reżimie czasowym, co przy wysokim zapotrzebowaniu na strzelnice garnizonowe w całych SZ powoduje niedobór ww. obiektów, a tym samym brak możliwości realizacji przedsięwzięć wynikających z dokumentów normatywnych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Titelwynajem strzelnicy dla jednostek wojskowych
Beschreibung• Wynajem strzelnicy dla Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki • Wynajem strzelnicy dla 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej • Wynajem strzelnicy dla 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej • Wynajem strzelnicy dla Batalionu Dowodzenia Wojsk Obrony Terytorialnej • Wynajem strzelnicy dla 18 Stołecznej Brygady Obrony Terytorialnej • Wynajem strzelnicy dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego • Wynajem strzelnicy dla Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni • Wynajem strzelnicy dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej • Wynajem strzelnicy dla Jednostki Rozpoznania Obrazowego • Wynajem strzelnicy dla Jednostki Wojskowej Działań Niekonwencjonalnych GRYF • Wynajem strzelnicy dla Centrum Wsparcia Systemów Dowodzenia Sił Zbrojnych • Wynajem strzelnicy dla Szkoły Podoficerskej SONDA • Wynajem strzelnicy dla 2 Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu Nowym • Wynajem strzelnicy dla Jednostki Wsparcia Działań • Wynajem strzelnicy dla Jednostki Działań w Cyberprzestrzeni „A”
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielania zamówienia w ramach prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelWynajem obiektu na konferencję oraz zawody strzeleckie “GROTOWISKO-26”
BeschreibungWynajem obiektu na konferencję oraz zawody strzeleckie “GROTOWISKO-26”
LosLOT-0003
TitelIII Międzynarodowe zawody państw Bałtyckich – Baltic Shooting Cup 2026
BeschreibungIII Międzynarodowe zawody państw Bałtyckich – Baltic Shooting Cup 2026