See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla PGW WP RZGW w Krakowie oraz jednostek podległych – z podziałem na 7 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz jednostek podległych do miejsc dostaw wskazanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 704253-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31680000 Elektrische Bedarfsartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31211000 Schalttafeln und Sicherungskästen, 31320000 Stromverteilerkabel, 31340000 Kabelzubehör, isoliert, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31532920 Glühlampen und Leuchtstofflampen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Zarządu Zlewni w Żywcu lokalizacji: Pompownia nr P2Bis, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec
Beschreibung: Dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Zarządu Zlewni w Żywcu lokalizacji: Pompownia nr P2Bis, ul. Łączki 48, 34-300 Żywiec
Interne Kennung: Cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Ośrodka Zarybieniowego lokalizacji: Świnna Poręba 258, 34-106 Mucharz
Beschreibung: Dostawa artykułów elektrycznych i oświetleniowych dla Ośrodka Zarybieniowego lokalizacji: Świnna Poręba 258, 34-106 Mucharz
Interne Kennung: Cz. 7