See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en verdeling van containers
Beschreibung: Onderhavige opdracht heeft tot doel het vastleggen van een overeenkomst voor de levering van kunststof bakken met chip, adressticker, barcodesticker en sorteersticker voor de huis-aan-huisinzameling van groente-, fruit- en tuinafval (afgekort GFT) en restafval in het werkingsgebied van IVIO opgesplitst in twee percelen zoals hierna toegelicht. De opdracht omvat ook het vooronderzoek met communicatie naar de ongeveer 44.000 aansluitpunten, het bepalen van de precieze hoeveelheden, het leveren en aanbrengen van de chip, adresstickers, barcodestickers en sorteerstickers op de bakken en het plaatsen van de bakken dit alles overeenkomstig de voorwaarden en modaliteiten beschreven in het technisch deel van dit bestek.
Interne Kennung: PPP1BU-54/5028/2024-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren en uitzetten van GFT-containers in IVIO-regio
Beschreibung: De intercommunale wenst GFT huis-aan-huis in te zamelen via rolcontainers in 2 formaten: 40l (standaard) en 120l (grote gezinnen). Het vermoedelijk aantal (VH) te leveren kunststof bakken met chip is: GFT-bakken 40 liter: 24.500 stuks GFT-bakken 120 liter: 10.500 stuks Deze bakken dienen te voldoen en uitgerust overeenkomstig de minimale eisen zoals hierna omschreven in het technisch gedeelte van dit bestek en worden ten huize van de aansluitpunten geleverd overeenkomstig de in het technisch bestek bepaalde modaliteiten. De posten worden verrekend op basis van de werkelijk bestelde en gepresteerde hoeveelheden.
Interne Kennung: 2024-20_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Een optie is een bijkomend element dat niet strikt noodzakelijk is voor de uitvoering van de opdracht. Het is verplicht om voor de basisoplossing als voor de opties een offerte in te dienen. De aanbestedende overheid is nooit verplicht om een optie te bestellen, noch bij de sluiting, noch tijdens de uitvoering van de opdracht. I.12.1.1 Vereiste opties De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. Indien de optie reeds standaard inbegrepen is of indien de inschrijver geen prijs verkiest op te geven, wordt een ‘0-prijs’ voorgesteld. I.12.1.2 Vrije opties Vrije opties die op eigen initiatief van de inschrijver worden aangeboden zijn niet toegestaan. I.12.2 Opties voor Perceel 1 “Leveren en uitzetten van GFT-containers in IVIO-regio”: Verplichte Opties De Inschrijvers zijn verplicht om voor volgende posten van de inventaris prijsopgave te doen voor navolgende Verplichte Opties : post 7 Leveren van tuinafvalbakken 240 liter VH stuk 1000 post 8 Prijslijst wisselstukken per 100 stuks inclusief leveringskost Deksel met hotstamp voor 40 liter GFT-bak VH stuk 100 Tap/scharnieren voor 40 liter GFT-bak VH stuk 100 Handvat (beugel) voor 40 liter GFT-bak VH stuk 100 Trekstang voor 40 liter GFT-bak VH stuk 100 Deksel met hotstamp voor 120 liter GFT-bak VH stuk 100 Tap/scharnieren voor 120 liter GFT-bak VH stuk 100 Deksel met hotstamp voor 240-liter groenafvalbak VH Stuk 100 Tap/scharnieren voor 240-liter groenafvalbak VH Stuk 100 Wiel voor 120 liter GFT-bak VH Stuk 100 As voor 120 liter GFT-bak VH Stuk 100 Wiel voor 240 liter groenafval-bak VH Stuk 100 As voor 240 liter groenafval-bak VH Stuk 100 40 liter GFT-bak met hotstamp VH Stuk 100 120 liter GFT-bak met hotstamp VH Stuk 100 240 liter groenafval-bak met hotstamp VH Stuk 100 Chips 134,2 kHz FDX VH Stuk 100 Adresstickers voorbedrukt met IVIO-logo VH stuk 100 andere (aan te vullen) post 9 Kost uitzetten/vervangen van containers na initiële fase per max 1000 stuks/week in IVIO-regio (10 gemeenten) inclusief opslagplaats nodig ter voorbereiding FF stuk 1)
Los: LOT-0002
Titel: Leveren en uitzetten van restafval-containers in IVIO-regio
Beschreibung: De intercommunale wenst dit te doen via rolcontainers in 3 formaten: 40l (kleine gezinnen), 120l (standaard), 240l (grote gezinnen) Het vermoedelijk aantal (VH) te leveren kunststof bakken met chip is: RA-bakken 40 liter: 4.400 stuks RA-bakken 120 liter: 31.000 stuks RA-bakken 240 liter: 8.800 stuks De posten worden verrekend op basis van de werkelijk bestelde en gepresteerde hoeveelheden.
Interne Kennung: 2024-20_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (I.12.3 Opties voor Perceel 2 “Leveren en uitzetten van restfractie-containers in IVIO-regio”: Verplichte Opties De Inschrijvers zijn verplicht om voor volgende posten van de inventaris prijsopgave te doen voor navolgende Verplichte Opties : post 8 Leveren van restfractie-bakken 1100 liter VH stuk 100 post 9 Prijslijst wisselstukken per 100 stuks inclusief leveringskost Deksel met hotstamp voor 40 liter RA-bak VH stuk 100 Tap/scharnieren voor 40 liter RA-bak VH stuk 100 Handvat (beugel) voor 40 liter RA-bak VH stuk 100 Trekstang voor 40 liter RA-bak VH stuk 100 Deksel met hotstamp voor 120 liter RA-bak VH stuk 100 Tap/scharnieren voor 120 liter RA-bak VH stuk 100 Deksel met hotstamp voor 240-liter RA-lbak VH Stuk 100 Tap/scharnieren voor 240-liter RA-bak VH Stuk 100 Wiel voor 120 liter RA-bak VH Stuk 100 As voor 120 liter RA-bak VH Stuk 100 Wiel voor 240 liter RA-bak VH Stuk 100 As voor 240 liter RA-bak VH Stuk 100 40 liter RA-bak met hotstamp VH Stuk 100 120 liter RA-bak met hotstamp VH Stuk 100 240 liter RA-bak met hotstamp VH Stuk 100 Chips 134,2 kHz FDX VH Stuk 100 Adresstickers voorbedrukt met IVIO-logo VH stuk 100 Deksel met hotstamp voor 1100 liter RA-bak VH stuk 100 Wiel zonder rem voor 1100 liter RA-bak VH stuk 100 Wiel met rem voor 1100 liter RA-bak VH stuk 100 andere (aan te vullen)… post 10 Kost uitzetten/vervangen van containers na initiële fase per max 1000 stuks/week in IVIO-regio (10 gemeenten) inclusief opslagplaats nodig ter voorbereiding FF stuk 1)