2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en installeren van waterfonteinen voor de leden van het Plexus Zorgnetwerk
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor het leveren en installeren van waterfonteinen, voor de leden van het Plexus zorgnetwerk. Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot levering van waterfonteinen, wenst AZ Diest als aankoopcentrale voor de afnemende leden over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor een periode van 72 maanden. De mogelijkheid tot verlenging van de raamovereenkomst boven de termijn van 48 maanden is verantwoord op basis van meerdere overwegingen. Allereerst speelt de technische levensduur van waterfonteinen een belangrijke rol. Aangezien deze doorgaans aanzienlijk langer is dan vier jaar, is het essentieel dat er gedurende de volledige levensduur van de fonteinen consistente onderhouds- en servicemogelijkheden beschikbaar blijven. Dit voorkomt onderbrekingen in de dienstverlening en garandeert optimale prestaties en hygiëne. Daarnaast bieden langere overeenkomsten betere garantievoorwaarden en lagere onderhoudskosten, wat kostenbeheersing bevordert. Een verlenging vermindert ook de administratieve lasten door heraanbestedingen te vermijden en verzekert de continue beschikbaarheid van waterfonteinen, een essentiële noodzaak binnen de zorgsector. Bovendien stabiliseren langetermijnprijsafspraken de kosten en stimuleren ze leveranciers om te investeren in kwaliteit en innovatie. Voor het Plexus zorgnetwerk biedt een langere overeenkomst de flexibiliteit voor gefaseerde implementaties en versterkt het strategische samenwerkingen. Deze opdracht wordt in de markt geplaatst voor de volgende leden het Plexus zorgnetwerk: - Algemeen Ziekenhuis Diest, Statiestraat 65, 3290 Diest - Universitaire Ziekenhuizen Leuven, Herestraat 49, 3000 Leuven De opdracht heeft als doel de levering van drankfonteinen die geschikt zijn voor gebruik in de ziekenhuizen, al dan niet in combinatie met een onderhoudscontract. AZ Diest en UZ Leuven wensen dezelfde aanbieder te kiezen, zodat de oplossing voor beide ziekenhuizen optimaal aansluit bij hun respectieve behoeften. De aanbieder moet in staat zijn om de drankfonteinen te leveren, installeren en, afhankelijk van de keuze van het ziekenhuis, ook het onderhoud te verzorgen. De aanbesteding wordt gezamenlijk uitgezet, en de gunning zal plaatsvinden aan één aanbieder die de beste oplossing biedt voor de beide ziekenhuizen. Deze raamovereenkomst moet toelaten om binnen korte tijd opdrachten te gunnen voor bepaalde behoeften en producten tegen de meest voordelige voorwaarden. De aanbesteding betreft de levering van drankfonteinen met de volgende opdracht: - Aankoop van drankfonteinen: De drankfonteinen worden aangekocht door het ziekenhuis, Met de volgende optie: - Onderhoudscontract: Als optionele dienstverlening kan een onderhoudscontract worden afgesloten voor de drankfonteinen. Dit contract omvat het periodieke onderhoud, de schoonmaak, en de benodigde reparaties om de werking en de hygiëne van de drankfonteinen te garanderen. De aanbieder moet ervaring hebben met het leveren, installeren en onderhouden van drankfonteinen in een medische omgeving. De drankfonteinen moeten voldoen aan de gezondheids- en veiligheidsnormen en moeten energiezuinig en geschikt zijn voor intensief gebruik in een ziekenhuisomgeving. Daarnaast moet de aanbieder in staat zijn om aankoop van drankfonteinen aan te bieden, inclusief de bijbehorende onderhoudsopties. Al de bovengenoemde leden van Plexus kunnen bestellingen afroepen voor de producten gegund onder deze raamovereenkomst. Alle campussen zijn potentiële leverlocaties. Gezien de omvang van de opdracht en het aantal campussen waar leveringen zullen plaatsvinden en gezien het aantal bouw- en verbouwprojecten die tijdens de looptijd van onderhavige opdracht zullen starten / afgerond worden zullen sommige locaties van levering tijdelijk en/of permanent wijzigen. De raamovereenkomst moet toelaten om binnen korte termijn opdrachten te gunnen voor bepaalde behoeften en producten tegen de voordeligste voorwaarden. Na sluiting van de raamovereenkomst kunnen de Leden van Plexus bestellingen afroepen voor de producten gegund onder deze overheidsopdracht. Deze opdracht maakt deel uit van een bredere raamovereenkomst, met als doel snelle toewijzing van de opdracht voor de specifieke behoefte tegen de meest voordelige voorwaarden. Het is echter belangrijk op te merken dat het sluiten van een overeenkomst op basis van de leidraad de leverancier geen exclusiviteitsrecht verleent. Andere leveranciers kunnen gedurende de looptijd soortgelijke prestaties leveren zonder dat de oorspronkelijke leverancier aanspraak kan maken op exclusiviteit of vergoeding. Ter verduidelijking, de verstrekte hoeveelheden in het bestek zijn indicatief. Ze zijn niet bindend voor de bestellende overheden, en de leverancier heeft geen recht op schadevergoeding als deze vermoedelijke hoeveelheden niet worden bereikt. Daarom wordt van de leverancier verwacht flexibel te zijn en zich aan te passen aan eventuele wijzigingen in de behoeften van het AZ Diest en UZ Leuven, zowel wat betreft kwantiteit als locatie van levering. Deze flexibiliteit vormt een integraal onderdeel van de voorwaarden voor de overeenkomst met het Plexus ziekenhuisnetwerk. De raming van deze opdracht wordt geschat op € 638.000,00 exclusief btw met als maximum afname €1.276.000,00 exclusief btw, voor de periode van 72 maanden.
Interne Kennung: PPP0V8-530/5011/2024-Plexus-AZD3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31141000 Wasserkühler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-Plexus-AZD3_1
Haupteinstufung (cpv): 37414700 Getränkekühler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31141000 Wasserkühler
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (- onderhoudscontract: Als optionele dienstverlening kan een onderhoudscontract worden afgesloten voor de drankfonteinen. Dit contract omvat het periodieke onderhoud, de schoonmaak, en de benodigde reparaties om de werking en de hygiëne van de drankfonteinen te garanderen. De aanbieder moet ervaring hebben met het leveren, installeren en onderhouden van drankfonteinen in een medische omgeving. De drankfonteinen moeten voldoen aan de gezondheids- en veiligheidsnormen en moeten energiezuinig en geschikt zijn voor intensief gebruik in een ziekenhuisomgeving. Daarnaast moet de aanbieder in staat zijn om aankoop van drankfonteinen aan te bieden, inclusief de bijbehorende onderhoudsopties.)