2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie alergologii w Poradni Alergologicznej.
Beschreibung: 3. PRZEDMIOT KONKURSU Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych dla osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych, objętych opieką Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Ziołowa 45/47, 40-635 Katowice w następującym zakresie: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie alergologii w Poradni Alergologicznej. Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie porad specjalistycznych w dziedzinie alergologii odbywać się będzie w dniach i w godzinach funkcjonowania Poradni Alergologicznej ustalonych przez Kierownika Przychodni Specjalistycznej, zgodnie z wymaganiami określonymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość rozszerzenia lub zmniejszenia ilości jednostek/komórek, w których udzielane będą świadczenia zdrowotne w przypadku utworzenia nowych jednostek/komórek lub innych zmian organizacyjnych u Udzielającego zamówienia lub/i w przypadku udzielania świadczeń zdrowotnych przez Udzielającego zamówienia na zlecenie innych podmiotów. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień: CPV 85121200-5 – Specjalistyczne usługi medyczne
Interne Kennung: DK/218/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen