224109-2026 - Ergebnis
Polen – Heizöle – Dostawa oleju opałowego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oleju opałowego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiące Rozdział II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung169514-2026
Interne KennungZP.220.42.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZe względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 PZP wyznacza termin składania ofert krótszy. Sytuacja spowodowana jest koniecznością zapewnienia wymaganej temperatury w newralgicznych pomieszczeniach Szpitala, jak sale operacyjne, pooperacyjne, zabiegowe, OIOM, sale noworodków.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungzadanie 1