2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění logistických služeb pro Moravskoslezskou nemocnici Havířov, p.o.
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na služby zadávanou v otevřeném řízení, jejímž předmětem plnění je poskytování logistických služeb zadavateli spočívajících v převzetí spotřebního zdravotnického materiálu a materiálu technického zabezpečení specifikovaného v Příloze č. 1 zadávací dokumentace od jednotlivých dodavatelů v centrálním (konsignačním) skladu dodavatele, následné konsolidaci a kompletaci spotřebního materiálu a jeho dodání do stanic dle Přílohy č. 2 zadávací dokumentace v množství určeném zadavatelem v jeho dílčích objednávkách dle harmonogramu závozu. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je elektronický objednávkový systém a dále zřízení integrační vazby mezi objednávkovým systémem dodavatele a informačním systémem Dynamics 365 Business Central Cloud (verze BC365) dle Přílohy č.9 - Popis integrační vazby mezi D365BC a dodavatelem zdravotnického materiálu. Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je současně skladování a vedení správy zásob spotřebního materiálu v centrálním (konsignačním) skladu provozovaném dodavatelem.
Interne Kennung: P26V00000062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung, 63120000 Lagerung und Lagerhaltung, 72310000 Datenverarbeitung, 72320000 Datenbankdienste, 79991000 Lagerbestandskontrolle
5. Los
Los: LOT-0001