224135-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen von Krankenanstalten – Udbud af rusmiddelbehandling - Storstrøms Fængsler, Storstrøm Fængsel og Arrest
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af rusmiddelbehandling - Storstrøms Fængsler, Storstrøm Fængsel og Arrest
Beschreibung: Leverandøren skal foretage rusmiddelbehandling af de indsatte ved Storstrøms fængsel, Storstrøm Fængsel og Arrest, i overensstemmelse med Behandlingsgarantien og de i Kontraktbilag 1 (Kravspecifikation) anførte krav, Kontraktbilag 2 (de af Leverandøren tilbudte løsninger) samt Kontraktbilag 5 (tilstedeværelsestimer).
Interne Kennung: 26-15-0216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Offentligt udbud efter udbudslovens afsnit 3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85144000 Dienstleistungen von Krankenanstalten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33693300 Suchtbehandlung
5. Los
Los: LOT-0000