224156-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Grundstückspflege – VYS Výkon činnosti dendrologa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVYS Výkon činnosti dendrologa
BeschreibungVýkon činnosti dendrologa – pasportizace dřevin doprovázející silnice I. třídy v kraji Vysočina. Provádění mimořádných prohlídek. Inženýrská činnost a technický dozor pro kácení, probírky, řezy dřevin a náhradní výsadby.
Interne Kennung12PU-003384
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001