2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowych maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych, wolnych od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowanych w roku 2025 lub 2026, maszyn rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań testowo-doświadczalnych dla Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie. W ramach przedmiotu zamówienia planowany jest zakup ciągnika rolniczego o mocy 170-200 KM, ciągnika rolniczego o mocy 110-130 KM, ciągnika rolniczego o mocy 80-100 KM, opryskiwacza zawieszanego o pojemności 1200-1500 l, rozsiewacza nawozów o pojemności 2000-2600 l, pielnika rzędowego z 6-9 rzędami pielącymi, siewnika punktowego 6-rzędowego i siewnika zbożowego zawieszanego o szerokości roboczej 3 m. Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot umowy na własny koszt do siedziby MODR O/Poświętne w Płońsku, ul. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk. Wykonawca ponosi wszelkie koszty i pełną odpowiedzialność za transport przedmiotu umowy do miejsca dostawy, jego załadunek i rozładunek.
Interne Kennung: DAG.260.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia – dostawa ciągnika rolniczego o mocy 170-200 KM, ciągnika rolniczego o mocy 110-130 KM i ciągnika rolniczego o mocy 80-100 KM.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1a do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia – dostawa opryskiwacza zawieszanego o pojemności 1200-1500 l.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1b do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia – dostawa rozsiewacza nawozów o pojemności 2000-2600 l.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1c do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia – dostawa pielnika rzędowego z 6-9 rzędami pielącymi.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1d do SWZ - po zmianach..
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen
Los: LOT-0005
Titel: Część V zamówienia – dostawa siewnika punktowego 6-rzędowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1e do SWZ - po zmianach.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0006
Titel: Część VI zamówienia – dostawa siewnika zbożowego zawieszanego o szerokości roboczej 3 m.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1f do SWZ.