224215-2025 - Wettbewerb
Belgien – Alkoholfreie Getränke – Raamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water Levering van softdrinks en water die vermeld worden in BIJLAGE B bij het bestek. Dranken moeten van een A-merk zijn. Dranken worden op afroep besteld. Levering van andere koude niet-alcoholische dranken uit het door de leverancier aangeboden assortiment
Interne KennungSM-ND-DSV-CAT-2025-002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
LosLOT-0001
TitelSM-ND-DSV-CAT-2025-002 - 1
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren van softdrinks en water Levering van : - softdrinks en water cf. BIJLAGE B van het bestek op afroep. Aangeboden dranken moeten van een A-merk zijn - andere koude niet-alcoholische dranken uit het door de leverancier aangeboden assortiment. Op afroep.
Interne Kennung1