2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bomenplantactie in de brede Vlaamse Rand: Gordelbomen 2025, 2026, 2027 en 2028
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit het leveren op kleine schaal en/of het leveren en aanplanten op grotere schaal van 60.000 inheemse bomen (streefcijfer) in de bredere Rand rond Brussel1 in de plantseizoenen 2025-2026, 2026-2027, 2027-2028 en 2028-2029 via de deelnemers aan de wandel- en fietstochten van de Gordel 2025, 2026, 2027 en 2028. De bomen worden geleverd en/of aangeplant zowel op grootschalige als op kleinschalige wijze: - Grootschalige wijze: bosaanplantingen overeenkomstig het bosdecreet. - Kleinschalige wijze: in de tuin, op het werk, op school etc. De hoeveelheid van 60.000 bomen is een streefcijfer voor volledige overheidsopdracht van vier jaar. Dit komt neer op een streefcijfer van jaarlijks 15.000 bomen met een maximum van 20.000 bomen per jaar en 80.000 bomen in het totaal.
Interne Kennung: ABB/BSBVR/VR/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ABB/BSBVR/VR/2025/1 - 1
Interne Kennung: 1