224304-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Glasfaserverbindungen – Dark fiber glasvezelnetwerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dark fiber glasvezelnetwerk
Beschreibung: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio’s Zwolle en Tilburg waarbij drie HS/MS stations (Zwolle Weteringkade, Tilburg Centrum en Oosteind) worden verbonden met in totaal 24 transportverdeelstations (TVS) EUR 700.000,-
Interne Kennung: ITR-1000995
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zwolle
Beschreibung: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Zwolle waarbij één HS/MS station (Zwolle Weteringkade wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Enexis wil in het kader van deze opdracht drie overeenkomsten sluiten, per perceel één overeenkomst met één opdrachtnemer, voor een initiële duur van 5 jaar. Hierna kan Enexis de overeenkomsten verlengen voor onbepaalde tijd, met een opzegtermijn van 6 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Tilburg
Beschreibung: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Tilburg Centrum) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Oosteind
Beschreibung: Het leveren, onderhouden en beheren van point-to-point dark fiber glasvezelverbindingen bestaande uit twee vezelparen per transportverdeelstation voor de regio Tilburg waarbij één HS/MS station (Oosteind) wordt verbonden met meerdere transportverdeelstations (TVS). Zie Offerteaanvraag voor de tracés.
Interne Kennung: 3