224380-2026 - Ergebnis
Polen – Chemische Erzeugnisse – Dostawa testów do badań diagnostycznych w kierunku TSE u bydła, owiec, kóz i jeleniowatych wraz z kompletnym systemem i akcesoriami do wykonywania tych badań
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa testów do badań diagnostycznych w kierunku TSE u bydła, owiec, kóz i jeleniowatych wraz z kompletnym systemem i akcesoriami do wykonywania tych badań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów do badań diagnostycznych w kierunku TSE u bydła, owiec, kóz i jeleniowatych wraz z kompletnym systemem i akcesoriami do wykonywania tych badań (24 000 oznaczeń). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia i stanowi integralną jej część.
Vorherige Bekanntmachung63353-2026
Interne KennungAD-G.272.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenMaksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, w uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).