See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług remontowych przyrządów pomiarowych do kontroli parametrów składu powietrza kopalnianego w Oddziałach Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 417943-2024
Interne Kennung: 462301108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług remontowych przyrządów pomiarowych produkcji CARBOAUTOMATYKA
Beschreibung: Świadczenie usług remontowych przyrządów pomiarowych do kontroli parametrów składu powietrza kopalnianego produkcji CARBOAUTOMATYKA w Oddziałach PGG S.A.
Interne Kennung: 462301108 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług remontowych przyrządów pomiarowych produkcji CARBO-TOKA
Beschreibung: Świadczenie usług remontowych przyrządów pomiarowych do kontroli parametrów składu powietrza kopalnianego produkcji CARBO-TOKA w Oddziałach PGG S.A.
Interne Kennung: 462301108 - zadanie nr 2