224400-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Komunální FVE - obec Česká Ves
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomunální FVE - obec Česká Ves
BeschreibungDodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 168,97 kWp na střechách objektů: - Základní škola Česká Ves, Makarenkova 414, 790 81 Česká Ves; Pinst 19,11 kWp, kapacita akumulace do 110 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Obecní úřad Česká Ves, Jánského č.p. 341, 790 81 Česká Ves; Pinst 9,1 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Mateřská škola Holanova č.p. 53 , 790 81 Česká Ves; Pinst 22,75 kWp, kapacita akumulace do 12 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - Dům s pečovatelskou službou Česká Ves, Jánského č.p.76, 790 81 Česká Ves; Pinst 38,22 kWp, kapacita akumulace do 22 kWh, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě; - VO Česká Ves – dotčený objekt projektu - Krytý bazén - Jánského 534, 790 81 Česká Ves – dotčený objekt projektu
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungČeská Ves - FVE II. pokus