See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i realizacja siedmiu wyjazdów studyjnych do: Norwegii, Portugalii, Austrii, Grecji, Hiszpanii, Malty, Włoch, w ramach projektu - obszar A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja siedmiu wyjazdów studyjnych do Finlandii, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Chorwacji, Austrii, Francji w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych. W ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1 „Interwencje w zwiększenie potencjału zrównoważonej gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”. Zamawiający dzieli niniejsze zamówienia na siedem części: 1) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Austrii; 2) przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Grecji; 3) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Hiszpanii; 4) przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego na Maltę; 5) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii; 6) przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Portugalii; 7) przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Włoch.
Interne Kennung: ZG.261.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przygotowanie i realizacja 7-dniowego wyjazdu studyjnego do Austrii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Austrii (rejon – Tyrolu) dla grupy 45 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie i realizacja 5-dniowego wyjazdu studyjnego do Grecji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 5 – dniowego wyjazdu studyjnego do Grecji (okolice Riwiera Olimpijska) dla grupy 30 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0003
Titel: przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Hiszpanii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Hiszpanii (okolice Alicante)dla grupy 30 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0004
Titel: przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego naMaltę
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego na Maltę dla grupy 30 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0005
Titel: przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Norwegii (okolice Oslo) dla grupy 30 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0006
Titel: przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego do Portugalii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 5 - dniowego wyjazdu studyjnego do Portugalii (okolice Lizbony) dla grupy 30 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.
Los: LOT-0007
Titel: przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Włoch
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja 7 - dniowego wyjazdu studyjnego do Włoch (okolice Ligurii) dla grupy 45 osób w ramach projektu, którego celem jest aktywizacja mieszkańców z obszarów wiejskich w formie Lokalnych Partnerstw Wodnych z województwa podkarpackiego w zakresie działań wpływających na poprawę gospodarki wodnej na terenach rolnych lub leśnych.