See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu miasta Szczytno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Miejskiej Szczytno w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ) oraz przepisami regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Szczytno jak i innymi przepisami prawa ustawowego i miejscowego. Przedmiot zamówienia obejmuje również: - przekazywanie przez Wykonawcę odebranych zmieszanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych z terenu m. Szczytno i z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Nowym Gizewie 16/1, 12-100 Szczytno za pośrednictwem stacji przeładunkowej w Trelkowie, gm. Szczytno do instalacji komunalnej ZGOK Sp. z o. o.; - dostawę i utrzymanie pojemników na popiół (w szacowanej ilości 35 sztuk o pojemności 1100 L metalowe); - dostawę i utrzymanie pojemników na odpady biodegradowalne w szacowanej ilości 125 sztuk o pojemności 240 L w kolorze brązowym (dostawiane przy każdym istniejącym „gnieździe” zabudowy wielolokalowej w ilości minimum 1 szt., w razie potrzeb dostawienie pojemnika w miejscach największego natężenia - na zgłoszenie Zamawiającego). 2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbierania i transportu odpadów komunalnych: 1) zmieszanych, 2) selektywnych z podziałem na: tworzywa sztuczne, metal i opakowania wielomateriałowe, 3) szkło, 4) papier i tektura, 5) bioodpadów, 6) popiołu z palenisk domowych, 7) wielkogabarytowych, 8) przeterminowanych leków, 9) baterii.
Interne Kennung: GM-P.271.16.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy