2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie binnenschrijnwerk
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op de Campus Sint-Willebrord van de school Sint-Willebrord – Heilige Familie te Berchem. Het bestek geeft toelichting bij de opdracht voor het aanstellen van een aannemer voor het renoveren van het binnenschrijnwerk van Blok B voor de afdelingen van de 1e graad van het secundair onderwijs. De totaalopdracht omvat het renoveren en/of deels vernieuwen van de bestaande binnendeuren. Het betreft de binnendeuren op het gelijkvloers, de eerste en de tweede verdieping.
Interne Kennung: 1B212036
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1B212036 - 1
Beschreibung: Renovatie binnenschrijnwerk
Interne Kennung: 1