224550-2026 - Wettbewerb
Polen – Stahl – SVA/4620-121/2026 Zakup i dostawa blach oraz prętów stalowych na potrzeby wykonania kontenerów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-121/2026 Zakup i dostawa blach oraz prętów stalowych na potrzeby wykonania kontenerów
Beschreibungotwarta
Interne KennungSVA/4620-121/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa blach oraz prętów stalowych na potrzeby Działu Produkcji Jarosław oraz Działu Produkcji Krotoszyn
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ (załącznik numer 1 do Umowy) lub możliwość zwiększenia do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ (załącznik numer 1 do Umowy). Realizacja powyższego nastąpi w przypadku wystąpienia uzasadnionych potrzeb Zamawiającego tj.: w przypadku: 1) wystąpienia nieprzewidzianych potrzeb materiałowych, związanych z realizacją przedsięwzięcia polegającego na produkcji i wyposażeniu kontenerów, w tym zmian ilościowych wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego lub zmian technologicznych, 2) wystąpienia przyczyn o charakterze obiektywnym, mających wpływ na prawidłową realizację budowy kontenerów, w tym wynikających z okoliczności zależnych od Zamawiającego lub okoliczności wynikających z działań Inwestora (np. istotna zmiana w dokumentacji projektowej), 3) gdy zmiany zakresu dostawy będą korzystne dla Zamawiającego z punktu widzenia realizacji budowy kontenerów i będą leżały w interesie publicznym, 4) zmiany technologii prowadzonych prac, 5) zaniechania części robót spowodowanego decyzją Inwestora.