2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP – stavební úpravy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy včetně elektroinstalace (zásuvkové) pro vytvoření celkem 3 nových učeben informačních technologií na 3 základních školách v rámci městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Jedná se o tyto základní školy: • Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace, Nádražní čp. 1217/117, 702 00 Ostrava • Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace, Gen. Píky čp. 2975/13a, 702 00 Ostrava • Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace, Zelená čp. 1406/42, 702 00 Ostrava. Provedení předmětu veřejné zakázky je podmíněno realizací celého projektu „Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP“, který je zaměřen na modernizaci odborných učeben odpovídajících současnému vývoji a moderním výukovým metodám pro praktické i teoretické vyučování tak, aby byly na požadované úrovni technického vývoje a umožňovaly rozšíření moderních forem výuky. Na tuto stavební část budou navazovat (příp. budou probíhat souběžně se stavbou) dodávky nábytku (celkem do čtyř učeben), dodávka a instalace IT vybavení a pomůcek, např. PC, notebooky, tablety apod. (celkem do šesti tříd); toto však již NENÍ PŘEDMĚTEM této veřejné zakázky. Z tohoto důvodu bude zhotovitel stavby povinen úzce spolupracovat s ostatními dodavateli (např. při přípravě elektroinstalace pro napojení kantorského stolu, stavební vývody pro napojení přívodu vody a odpadu apod.). Zadávací řízení probíhá v rámci realizace projektu „Pokročilé metody ve vzdělávání ve vybraných ZŠ MOb MOaP“, který je podpořen z 37. výzvy IROP - Základní školy - SC 4.1 (ITI) Integrovaného regionálního operačního programu. Registrační číslo projektu: CZ.06.04.01/00/22_037/0005735.
Interne Kennung: 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten