224602-2025 - Ergebnis
Tschechien – Planung von Werksanlagen – Zpracování projektové dokumentace pro novostavby, rekonstrukce a opravy zařízení dopravní cesty tramvaje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace pro novostavby, rekonstrukce a opravy zařízení dopravní cesty tramvaje
BeschreibungPředmět části 1 veřejné zakázky „Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukce a opravy tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí a zařízení (infrastruktura)“ je blíže specifikován ve vzoru rámcové dohody (příloha č. 3a zadávací dokumentace) dostupném na profilu zadavatele. Předmět části 2 veřejné zakázky „Zpracování projektové dokumentace pro novostavby tramvajových, elektrobusových a trolejbusových tratí a zařízení (infrastruktura)“ je blíže specifikován ve vzoru rámcové dohody (příloha č. 3b zadávací dokumentace) dostupném na profilu zadavatele.
Interne KennungProváděcí smlouva - MTT Jana Želivského jih č. 038
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323200 Planung von Werksanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311220 Dienstleistungen im Straßenbau, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311220 Dienstleistungen im Straßenbau, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau