See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TRANSFORMACJA CYFROWA SPZOZ W AUGUSTOWIE – CYFRYZACJA I INTEGRACJA SYSTEMÓW MEDYCZNYCH WRAZ Z AI ORAZ PODNIESIENIE POZIOMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 KPO - „ROZBUDOWA I INTEGRACJA SYSTEMU ERP”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Transformacja cyfrowa SPZOZ W AUGUSTOWIE – Cyfryzacja i integracja systemów medycznych wraz z AI oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w ramachinwestycji D1.1.2 KPO - „Rozbudowa i integracja systemu ERP” 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy.
Interne Kennung: DA.251.3.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Transformacja cyfrowa SPZOZ W AUGUSTOWIE – Cyfryzacja i integracja systemów medycznych wraz z AI oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w ramachinwestycji D1.1.2 KPO - „Rozbudowa i integracja systemu ERP” 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do zaproszenia- Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do zaproszenia – Projekt umowy. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
Interne Kennung: DA.251.1.2026