224679-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Odnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania związanego z zaprojektowaniem, zakupem, dostawą, montażem, instalacją i uruchomieniem: - 65 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii do produkcji oraz gromadzenia nadwyżki energii elektrycznej; - 18 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z instalacją powietrznej pompy ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej; - 4 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z instalacją pompy ciepła CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby ciepłej wody użytkowej; - 6 kompletów powietrznej pompy ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej; - 26 kompletów instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii wraz z magazynem energii do gromadzenia nadwyżki energii elektrycznej i powietrzną pompą ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej. Ponadto wykonawca zakupi, wdroży i uruchomi jeden system monitorowania energią OZE dla zamontowanych urządzeń umożliwiający odczyt parametrów z instalacji OZE u danego mieszkańca na stanowisku komputerowym u Zamawiającego. W ramach wyposażenia stanowiska wykonawca zakupi laptopa lub komputer stacjonarny z monitorem i oprogramowaniem które umożliwi korzystanie z uruchomionego systemu monitorującego. Nie wymaga się zakupu oprogramowania antywirusowego. Wdrożony przez wykonawcę Koszty ewentualnej subskrypcji systemu, w okresie trwałości projektu (5 lat) pokrywa wykonawca. Zakres zamówienia obejmuje również skompletowanie dokumentów i zgłoszenie przyłączenia instalacji operatorowi sieci dystrybucyjnej oraz uzupełnianie jego ewentualnych braków lub wad. Zamówienie zakwalifikowane jako dostawy realizowane będzie w systemie odpowiadającym metodzie ,,zaprojektuj i wybuduj”.
Interne KennungRPV.271.1.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje realizację zadania związanego z zaprojektowaniem, zakupem, dostawą, montażem, instalacją i uruchomieniem: - 65 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii do produkcji oraz gromadzenia nadwyżki energii elektrycznej; - 18 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z instalacją powietrznej pompy ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej; - 4 kompletów instalacji fotowoltaicznej wraz z instalacją pompy ciepła CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby ciepłej wody użytkowej; - 6 kompletów powietrznej pompy ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej; - 26 kompletów instalacji fotowoltaicznej do produkcji energii wraz z magazynem energii do gromadzenia nadwyżki energii elektrycznej i powietrzną pompą ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej. Ponadto wykonawca zakupi, wdroży i uruchomi jeden system monitorowania energią OZE dla zamontowanych urządzeń umożliwiający odczyt parametrów z instalacji OZE u danego mieszkańca na stanowisku komputerowym u Zamawiającego. W ramach wyposażenia stanowiska wykonawca zakupi laptopa lub komputer stacjonarny z monitorem i oprogramowaniem które umożliwi korzystanie z uruchomionego systemu monitorującego. Nie wymaga się zakupu oprogramowania antywirusowego. Wdrożony przez wykonawcę Koszty ewentualnej subskrypcji systemu, w okresie trwałości projektu (5 lat) pokrywa wykonawca. Zakres zamówienia obejmuje również skompletowanie dokumentów i zgłoszenie przyłączenia instalacji operatorowi sieci dystrybucyjnej oraz uzupełnianie jego ewentualnych braków lub wad. Zamówienie zakwalifikowane jako dostawy realizowane będzie w systemie odpowiadającym metodzie ,,zaprojektuj i wybuduj Wykonawca zapozna się z zasadami zgłaszania montażu i oddania do użytku zamontowanych w ramach niniejszego zadania urządzeń u operatora sieci OSD ( TAURON DYSTRYBUCJA), w tym w szczególności pod kątem aktualnych wymagań związanych z certyfikacją i zabezpieczeniami wymaganymi od montowanych urządzeń oraz wymagań w zakresie kwalifikacji osób odpowiadających bezpośrednio za instalację urządzeń. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru zadania określają: - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) - Program Funkcjonalno Użytkowy– załącznik nr 2 do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ Wszystkie wymagania określone w dokumentach stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen