2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE na budovu bazénu a Mateřské školy V Parku, Rakovník
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka a instalace fotovoltaického systému na budovu krytého bazénu na nábřeží Dr. Beneše 2602 a na budovu Mateřské školy V Parku, ul. Františka Diepolta 2249, ve městě Rakovník. Součástí plnění jsou veškeré práce a dodávky související s realizací zakázky, včetně dopravy na místo plnění a poskytování záruky za jakost. Připojení k soustavě bude provedeno v souladu s podmínkami společnosti ČEZ a v termínu dle jejich specifikací.
Interne Kennung: P25V10000230
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001