22474-2026 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – „Usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w budynku Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w budynku Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w budynku Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami). Zamawiający rekomenduje Wykonawcom, przed złożeniem oferty, odbycie wizji lokalnej miejsca wykonywania usług, po uprzednim umówieniu wizyty z przedstawicielem Zamawiającego pod numerem telefonu 61 647 77 07 w godzinach od 8:00 do 15:00.
Interne KennungDA.272.13.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001