224763-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 powstających w wyniku ręcznego demontażu odpadów wielkogabarytowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 powstających w wyniku ręcznego demontażu odpadów wielkogabarytowych.
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest odbiór z terenu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Tarnowie odpadów o kodzie 19 12 12 powstających w wyniku ręcznego demontażu odpadów wielkogabarytowych (dalej odpady) wraz z zagospodarowaniem tych odpadów. 1.1. Minimalna gwarantowana ilość odpadów (minimalny gwarantowany zakres zamówienia), tj. ilość odpadów, jaką Wykonawca zobowiązany jest odebrać od Zamawiającego w ramach realizacji zamówienia wynosi 400 (Mg). 1.2. Maksymalna ilość odpadów (maksymalny możliwy zakres zamówienia), tj. ilość odpadów jaką Wykonawca zobowiązany jest odebrać od Zamawiającego w ramach realizacji zamówienia w razie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, w sytuacji opisanej w pkt 1.3, wynosi do 1300 (Mg). 1.3. W przypadku, gdy w okresie realizacji zamówienia rzeczywiste zapotrzebowanie Zamawiającego na odbiór odpadów okaże się większe od planowanego minimalnego zakresu zamówienia z pkt 1.1, Zamawiający, zgodnie z art. 441 Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu Minimalnego zakresu zamówienia maksymalnie do ilości wskazanej w pkt 1.2 (Maksymalny możliwy zakres zamówienia), jako największy możliwy zakres zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji. Realizacja zakresu zamówienia objętego prawem opcji (Maksymalny zakres zamówienia) stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać. Nie zrealizowanie przez Zamawiającego zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji nie może być podstawą do roszczeń finansowych Wykonawcy wobec Zamawiającego. Realizacja dodatkowego zakresu zamówienia w ramach prawa opcji z pkt 1.2 (Maksymalny możliwy zakres zamówienia) nastąpi na zasadach identycznych jak realizacja zamówienia podstawowego z pkt 1.1 (Minimalny zakres zamówienia).
Interne Kennung: ZP/DG/2026/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001