224774-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke – Stanowisko do wypełniania pustych przestrzeni w obwodach drukowanych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStanowisko do wypełniania pustych przestrzeni w obwodach drukowanych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie konstrukcji, wykonanie i dostawa oraz instalacja i uruchomienie stanowiska do wypełniania pustych przestrzeni w PCB z wykorzystaniem past, zwanego dalej Urządzeniem, w którego skład wchodzą następujące elementy: 1. Urządzenie do automatycznego wypełniania pustych przestrzeni pastą 2. Urządzenie do usuwania nadmiaru pasty i wyrównywania powierzchni 3. Urządzenie do oczyszczania powierzchni Przedmiot oraz zakres zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 1 do SWZ - Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZam. publ. 05/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZam. publ. nr 05/2025