224789-2026 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Herzstimulation – Dostawa urządzeń do wspomagania serca
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń do wspomagania serca
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do wspomagania serca dla Szpitala MSWiA w Rzeszowie z podziałem na 10 zadań. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zestawienie wymaganych parametrów technicznych stanowi załącznik nr 4 do specyfikacji warunków zamówienia. 1.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 zadań (części). 1.3. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą na zasadzie „banku sprzętu” tzn. Wykonawca zobowiązany jest dostarczać sprzęt w oparciu o zamówienia ilościowo-asortymentowe składane przez Zamawiającego do wyczerpania danego asortymentu. Dostawca dostarczy zamówiony sprzęt do Magazynu Pracowni Elektrofizjologii i Elektroterapii znajdującego się w budynku głównym Szpitala (budynek „A”). Materiały medyczne (po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym) będą fakturowane dopiero po przeprowadzeniu zabiegu inwazyjnego. Zapasy w „banku sprzętu ” pozostają własnością Wykonawcy. Dokumentem przyjęcia do „banku sprzętu” jest protokół przekazania. 1.4. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko. 1.5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z zadaniami 1 – 10. 1.6. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań.
Interne Kennung: Z/ZZP.2375.3.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator jednojamowy ICD VR z dostarczaną energią powyżej 35 J oraz elektrodą. Dostawa 2 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator dwujamowy ICD DR z dostarczaną energią powyżej 35 J oraz elektrodami . Dostawa 3 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Stymulator jednojamowy SSiR z elektrodą z automatycznym mri. Dostawa 2 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: Stymulator dwujamowy DDDR z elektrodami z automatycznym mri. Dostawa 5 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: Kardiowerter defibrylator resynchronizujący CRT – D MRI z elektrodami do zatoki wieńcowej (IS1 i IS4), prawej komory (DF1 i DF4) i przedsionka. Dostawa 9 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 6
Beschreibung: Stymulator resynchronizujący z podwójnym sensorem CRT-P. Dostawa 9 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 7
Beschreibung: Stymulator jednojamowy SSiR zaawansowany z elektrodami. Dostawa 2 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 8
Beschreibung: Stymulator dwujamowy DDDR zaawansowany z elektrodami. Dostawa 3 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 9
Beschreibung: Stymulator jednojamowy SSiR zaawansowany do zabiegów CSP z elektrodami. Dostawa 2 pozycji asortymentowych.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 10
Beschreibung: Stymulator dwujamowy DDDR zaawansowany do zabiegów CSP z elektrodami. Dostawa 3 pozycji asortymentowych.