224822-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Stellenvermittlung – Managed Service Provider (MSP) I Externe Inhuur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed Service Provider (MSP) I Externe Inhuur
Beschreibung: Deze aanbestedingsprocedure heeft tot doel één overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer. Hecht heeft ervoor gekozen het volledige inhuurproces van externen te centraliseren bij een Managed Service Provider (MSP), voor wie het regisseren van inhuur de kernactiviteit is en die dit proces ondersteunt met een Vendor Management Systeem (VMS). Hecht verwacht de komende jaren een structurele behoefte aan inhuur te hebben. Voor 2026 is hiervoor een bedrag begroot van circa € 6.300.000, - excl. BTW. Dit bestaat uit ca. € 3.250.000, - excl. BTW voor functies binnen het reguliere proces, circa € 1.550.000, - excl. BTW voor Inzet volgens rooster en circa € 1.500.000, - excl. BTW voor projectmatige (cluster) inzet. Het is de verwachting dat soortgelijke bedragen ook in toekomstige jaren noodzakelijk blijven. Daarnaast bereidt Hecht zich voor op mogelijke crises en een toekomstbestendige infectieziektebestrijding. Dit kan tot gevolg hebben dat er in geval van een crisis of bijvoorbeeld een pandemie binnen een kort tijdsbestek een opschaling van externe medewerkers moet plaatsvinden. Hiervoor wordt een raming van ca. € 65.000.000, - excl. BTW opgenomen. Hecht kan niet voorzien of en wanneer deze inzet mogelijk noodzakelijk is. Een jaarlijkse structurele stijging is de afgelopen jaren zichtbaar. Een grotere stijging is mogelijk te verwachten bij een toename van de pandemische paraatheid, toekenning van taken, enzovoort. De effecten en omvang hiervan zijn moeilijk in te schatten. Daarom verhoogt Hecht de maximale opdrachtwaarde ten behoeve van de Raamovereenkomst met 50%. Dit komt uit op een totale omvang van de opdracht inclusief verlengingsopties van € 173.100.000, - excl. BTW.
Interne Kennung: Z/25/012167
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Managed Service Provider
Beschreibung: De uitvraag is onderverdeeld in 1 perceel. De samenstelling van de uitgevraagde leveringen heeft betrekking op activiteiten die logisch met elkaar samenhangen. Opsplitsing van de opdracht in meer dan 1 perceel zoals bedoeld in artikel 1.5 van de Aanbestedingswet zou leiden tot een groter beslag op de capaciteit van Hecht waaronder een grotere inzet van personeel, hogere organisatorische kosten en dientengevolge inefficiëntie. Bovendien zou splitsing leiden tot coördinatie‑, beheers- en nalevingsrisico’s. De keuze voor één regiepartij zorgt bovendien voor een lagere beheerslast die noodzakelijk is gelet op de organisatorische ontwikkelingen binnen Hecht. Hecht meent daarom dat de keuze voor één perceel proportioneel en noodzakelijk is. Hecht verwacht de komende jaren een structurele behoefte aan inhuur te hebben. Voor 2026 is hiervoor een bedrag begroot van circa € 6.300.000, - excl. BTW. Dit bestaat uit ca. € 3.250.000,- excl. BTW voor functies binnen het reguliere proces, circa € 1.550.000,- excl. BTW voor Inzet volgens rooster en circa € 1.500.000, - excl. BTW voor projectmatige (cluster) inzet. Het is de verwachting dat soortgelijke bedragen ook in toekomstige jaren noodzakelijk blijven. Daarnaast bereidt Hecht zich voor op mogelijke crises en een toekomstbestendige infectieziektebestrijding. Dit kan tot gevolg hebben dat er in geval van een crisis of bijvoorbeeld een pandemie binnen een kort tijdsbestek een opschaling van externe medewerkers moet plaatsvinden. Hiervoor wordt een raming van ca. € 65.000.000,- excl. BTW opgenomen. Hecht kan niet voorzien of en wanneer deze inzet mogelijk noodzakelijk is. Een jaarlijkse structurele stijging is de afgelopen jaren zichtbaar. Een grotere stijging is mogelijk te verwachten bij een toename van de pandemische paraatheid, toekenning van taken, enzovoort. De effecten en omvang hiervan zijn moeilijk in te schatten. Daarom verhoogt Hecht de maximale opdrachtwaarde ten behoeve van de Raamovereenkomst met 50%.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met 1 inschrijver met een looptijd van 4 jaar
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/25/012167
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Managed Service Provider
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Opties: