2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geavanceerd 3D Imaging Platform
Beschreibung: Om taken binnen de onderzoeksgroep Biofabrication and Bio-Instructive Materials (BBIM) van de Rijksuniversiteit Groningen (de RUG) te realiseren wil de RUG een geavanceerd imaging-platform aanschaffen voor dagelijks gebruik. Het doel is het kwantificeren van snelle vloeistofdynamica en langdurig (7-daags) celgedrag in 3D-geprinte weefselmodellen met een hoge doorvoer.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000