See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800 oraz Gulfstream G550 wraz ze szkoleniami dodatkowymi w roku 2024/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeprowadzenia szkoleń dla personelu technicznego statków powietrznych Boeing B737-800 oraz Gulfstream G550 wraz ze szkoleniami dodatkowymi w latach 2024 i 2025. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 zadań. Szczegółowy opis zawarty została w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 601176-2024
Interne Kennung: 15/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z dokumentacją postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Szkolenie „Eksploatacja samolotu Gulfstream G550 – szkolenie na typ” – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Beschreibung: Zgodnie z dokumentacją postępowania
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji usług objętych przedmiotem zamówienia z prawem opcji w zakresie zwiększenia ilości określonych szkolonych względem podstawowej ilości wskazanej w poszczególnych zadaniach/szkoleniach w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegóły dotyczące prawa opcji zawarte zostały w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Szkolenie z obsługi liniowej silników CFM56-7B – dla personelu technicznego specjalności B1
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Diagnostyka i monitorowanie parametrów silnika CFM56-7B – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Szkolenie z obsługi liniowej silników BR710 – dla personelu technicznego specjalności B1
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Szkolenie „Eksploatacja samolotu Boeing 737-800 – szkolenie na typ” – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Uruchamianie silników samolotu Boeing 737-800 (CFM56)" – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Kurs w zakresie obsługi technicznej systemów łączności kabinowej samolotów Gulfstream G550 - Gulfstream Large Cabin Connectivity - MX
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Szkolenie w zakresie obsługi technicznej systemów połączeń elektrycznych samolotów (EWIS) - Aeroplane Electrical Wiring Interconnection System (EWIS) Training
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Eksploatacja samolotu G550 – kurs zaawansowanej analizy niesprawności" – dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Eksploatacja samolotu G550 – kurs odświeżający” - dla personelu technicznego specjalności B1 oraz B2 statków powietrznych Gulfstream G550 1. Bazy Lotnictwa Transportowego
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Kurs spawania metodami TIG 141 (Spoiny Pachwinowe, Stal Czarna i Stal Nierdzewna) i MIG 131 (Spoiny Pachwinowe)
Interne Kennung: Zadanie nr 11