22492-2025 - Ergebnis
Tschechien – Organisation von Messen und Ausstellungen – Zajištění realizace expozic na akcích NOVUMM 2 a NOVUMM2KET v období 2024–2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění realizace expozic na akcích NOVUMM 2 a NOVUMM2KET v období 2024–2027
BeschreibungProjekty NOVUMM 2 a NOVUMM2KET navazují na úspěšně realizované projekty NOVUMM a NOVUMM KET (OP PIK), jež byly předmětem vysokého zájmu podniků a podnikatelských reprezentací (v letech 2016–2023 bylo podpořeno 1 403 účastí MSP na celkem 167 zahraničních veletržních akcích). Realizace veletržních expozic včetně doprovodné propagace bude kompletně zajišťována dodavateli, se kterými se bude pro tuto činnost uzavírat rámcová dohoda s obdobím jejího plnění do prosince 2027. Projekty jsou spolufinancovány z prostředků EU (OP TAK), což pro každého vybraného dodavatele znamená podmínku poskytnutí součinnosti blíže stanovené v návrhu smlouvy, který tvoří součást této zadávací dokumentace (příloha č. 3 zadávací dokumentace). Bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
Vorherige Bekanntmachung36528-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNOVUMM2KET
Interne Kennung2
LosLOT-0002
TitelNOVUMM2
Interne Kennung1